لیزر جهت کوچک کردن و برداشتن لابیا

بهترین متخصص زنان و زایمان اصفهان | لیزر برداشتن لابیا

کوچک کردن لب های دستگاه تناسلی

لابیا پلاستی عملی است که درلبه های اطراف واژن یا لابیا ،به جهت تغییر شکل آنها انجام می پذیرد. همواره برای انجام عمل های زیبایی واژن با دکتر نرگس علیان مشاوره داشته باشید.

انواع جراحی های زیبایی واژن امروزه توسط متخصصین انجام می پذیرد.بسیاری افراد پس از افزایش سن یا به علت مشکلات ظاهری در ناحیه واژن خود به سمت اینگونه عمل ها می روند.بسیاری از افراد هم از خطرات این اعمال جراحی میگویند.اما باید در نظر داشت در صورتی که عمل جراحی در کلینیک های معتبر و زیر نظر متخصصین صورت پذیرد،هیچ گونه خطری شما را تهدید نخواهد کرد.انواع این روشها شامل واژینوپلاستی و لابیا پلاستی می شوند.واژینوپلاستی با لیزر همانطور که از نام آن هم پیداست،نوعی جراحی پلاستیک واژن است.این عمل به شما کمک می کند که چین و چروک ها و افتادگی های ناحیه واژن را بر طرف سازید.

لابیا پلاستی چیست؟

لابیا پلاستی ( Labiaplasty ) نوعی جراحی زیبایی است که به وسیله آن،شکل ظاهری لبه داخلی و یا لبه بیرونی واژن را بهبود می بخشند.آمارها نشان میدهد بیشتر خانم هایی که متقاضی عمل لابیاپلاستی هستند،تمایل به کاهش اندازه و یا طول لبه داخلی واژن خود دارند.اگر چه تابحال از نظر فنی ،اندازه نرمالی برای لبه واژن تعریف نشده است ، اما حالت ایده آل برای بیشتر زنان حالتی است که لبه داخلی واژن از لبه بیرونی آن بیرون نزند.

البته ناگفته نماند که دراین جراحی ،مقدار اضافی کلاهک کلیتوریس نیز میتواند برداشته شود. عمل لابیا پلاستی با لیزر برای هر شخص با توجه به ظاهر لابیای هر شخص متفاوت می باشد.

فوائد برداشتن لابیا

  • اصلاح نمودن عدم تقارن لابیاها
  • از بین بردن چین و چروک پوستی لابیاها
  • برطرف کردن بد فرمی لابیاها
  • افزایش میل جنسی

بهترین متخصص زنان و زایمان اصفهان | لیزر جهت کوچک کردن و برداشتن لابیا

 برداشتن لابیا با لیزر 

یکی از جدیدترین متدهای روز دنیا در عملهای زیبایی زنان بخصوص عمل زیبایی واژن ،استفاده از لیزر مونالیزا تاچ است.دقت بالای لیزر در برش ،باعث زیباتر شدن هرچه بیشتر نتیجه عمل می شود.ضمن اینکه عوارض احتمالی بعد از عمل بسیار کمتر شده و فرد می تواند بعد از نیم ساعت استراحت در مطب بدون هیچ مشکلی به خانه برگردد.

 

بیشتر بدانید : 

متخصص زنان و زایمان اصفهان 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به راهنمایی؟ پیام ارسال کنید