ویزیت آنلاین غیرحضوری | نحوه دریافت نوبت

یا من اسمه دوا و ذکره شفا
ای آن که نامش دوا و یادش شفا است.

با درود و عرض ادب

قوانین و مقررات دریافت نوبت اینترنتی جهت ویزیت آنلاین غیرحضوری:

احتراما خواهشمند است پس از مطالعه قوانین و مقررات زیر ، اقدام به رزرو نوبت بفرمایید.
شرایط ویزیت آنلاین :
۱- مراجعه کننده محترم هزینه ویزیت آنلاین را از طریق لینک زیر با ورود به درگاه پرداخت واریز نموده و عکس فیش واریزی را از طریق واتس آپ که لینک آن در ادامه گذاشته شده است، ارسال می نماید.

لینک درگاه پرداخت


لینک ارسال پیام از طریق واتساپ


۲- پس از بررسی واریز انجام شده و تائید صحت آن، در زمان خالی که امکان نوبت ویزیت آنلاین وجود داشته باشد نوبت دهی به ایشان انجام میگیرد و از طریق واتساپ اعلام میشود.
۳- مراجعه کننده سر ساعت مشخص شده با مطب تماس بر قرار نموده و خانم کارگر یکسری سوالات از ایشان پرسیده و پرونده برایشان تشکیل شده و مدارکشان را  بررسی می نمایند.
۴- بعد با خود خانم دکتر نرگس علیان ، بیمار صحبت می نماید و اگه دارویی لازم باشد همانجا خانم دکتر به ایشان میگویند و در صورت لزوم اگر بیمار متوجه داروها نشود اسامی داروها از طریق واتساپ برایشان ارسال میشود.

 


نکته مهم :

۱- بیماران آنلاین بدانند که نسخه را باید خودشان آزاد تهیه کنند و یا دفترچه بیمه خود را به مطب آورده تا برایشان نسخه ثبت شود و همچنین آزمایش یا سونو اگر احتیاج باشد که انجام بدهند.

۲- ویزیت آنلاین و تماس با شماره واتساپ فقط جهت یکبار پرداخت هزینه می باشد. و در صورت نیاز به ویزیت جدید نیاز به طی کردن مراحل از ابتدا و پرداخت هزینه می باشد.

۳- حتما در ساعت مشخص شده آنلاین باشید. و تماس حاصل نمائید و در صورت تاخیر احتمال لغو و یا تغییر تاریخ وجود دارد.

 


شماره تماس های مطب:

شماره تماس

۰۳۱۳۶۲۴۲۷۵۲

ساعات کار

روزهای زوج بعدازظهر از ساعت ۱۶ الی ۲۰ و روزهای یکشنبه و سه شنبه صبح از ساعت ۹ تا ۱۳

نیاز به راهنمایی؟ پیام ارسال کنید