با کربوکسی تراپی آشنا شوید :

بهترین متخصص زنان و زایمان اصفهان | ا کربوکسی تراپی آشنا شوید :

کربوکسی تراپی چیست ؟

کربوکسی تراپی روشی برای برطرف کردن مشکلات زیبایی و درمان سلولیت است . کربوکسی نام علمی گاز دی اکسید کربن است و در این روش درمانی این گاز مذکور زیر پوست تزریق می شود . در دهه ۱۹۳۰ نیز در فرانسه از این روش استفاده می نمودند .

کربن دی اکسید به صورت طبیعی در بدن ما موجود است . بدن ما اکسیژن را تنفس نموده و کربن دی اکسید خارج می نماید به عکس رفتار گیاهان در طبیعت .

کربن دی اکسید همچنین می تواند نشانه ضعف باشد در بدن انسان ، نشانه ضعف گردن خون سلول های بدن بدون در نظر گرفتن عملکردی که در بدن به هعده  دارند ( سلول های مغز ، سلول های قلب ، سلول های گوارش و …  ) کربن دی اکسید را به عنوان ماده اضافی از خود خارج می سازند .

کربن دی اکسید دود سوخت طبیعی بدن ما انسانهاست . بنابراین ما اکسیژن را به گلبول های قرمز خون هدیه کرده و آنها ، آن را به سمت سلول های بدن انتقال داده تا اینکه با ناحیه ای مواجه شوند که در آن فعالیت بیشتری در حال اجراست و در نتیجه میزان کربن دی اکسید بالاتر از حد معمول می باشد .

وقتی گلبول های قرمز خون با مقادیر بالای کربن دی اکسید مواجه شدند ، ساخت خود را تغییر داده و مولکول های اکسیژن را ازاد و کربن دی اکسید را دریافت کرده تا از طریق شش ها به بیرون انتقال دهند .

در واقع با تزریق مقداری از گاز کربن دی اکسید در زیر سطح پوست ، میزان گردش خون در اندام مورد نظر افزایش می یابد و به این صورت در اندام هایی که تجمع چربی در آن اتفاق افتاده با این کار چربی ها در اثر سوخت ساز حاصل این روش درمانی تجزیه شده و چربی سوزی اتفاق می افتد .

 

متخصص زنان و زایمان اصفهان 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به راهنمایی؟ پیام ارسال کنید