لیزر های ترمیمی

بهترین متخصص زنان و زایمان اصفهان | سفید کردن واژن با لیزر

جراحی ترمیمی و زیبایی با لیزر

جدیداً از روش هاى لیزر های ترمیمی نوینى براى درمان مشکلات در ناحیه ولو و واژن استفاده می شود ، که روشی امن و غیر تهاجمی است ، و منجر به بازسازی مخاط واژن به طور سرپایی می شود. در روش لیزری نتایج بسیار عالی بوده و بانوان به فاصله یک ماه بعد از یک جلسه درمان ، به میزان زیادی آرامش و رضایت را به دست خواهند آورد ، البته برای تکمیل دوره درمانی نیاز به ۳ جسه با فواصل یک ماه است. این وسیله بافت مخاطی ناحیه تناسلی را به حالت قبل از یائسگی باز می گرداند.

تنگ کردن واژن با لیزر های ترمیمی ، روشى موثر و منحصر بفرد است که مشکلات ناشى از جراحى را ندارد و نتایج مطلوبى بدنبال دارد. این لیزر، بسیار ایمن می باشد و عارضه ای در پی نداشته و روشی غیر تهاجمی است و فقط بر روی پوشش سطحی ناحیه اثر کرده و به بافت های زیرین آسیبی نمی رساند. این لیزر در ناحیه داخل واژن بدون درد بوده و در قسمت خارجی ناحیه تناسلی با مصرف ژل بی حس کننده به راحتی قابل تحمل می باشد. و مدت جلسه تنگ کردن واژن با لیزرهاى نوین نیز کوتاه می باشد.

کیفیت و قابلیت ارتجاعی بهتر بافت ، جریان خون بهبود یافته به واژن ، تنگ شدن کانال واژن و جوان‌سازی بافت سالخورده ، آسیب‌دیده و تحریک‌شده ، را می‌توان به‌ عنوان فواید ویژه این نوع درمان نام برد .

در بسیاری از زنان درمان می‌تواند به نرمال شدن pH واژن و کاهش عفونت‌های مداوم کمک کند. تجدید یک محیط واژنی نرمال و کیفیت بهتر بافت، همچنین باعث افزایش روانی واژن می‌شود . در بیماران مستعد ، لیزر می‌تواند به‌طور مؤثری بی‌اختیاری یا استرس ادراری، مقاربت جنسی دردناک (مقاربت دردناک)، آتروفی واژن ، عفونت‌های مکرر و خارش ، سوزش و یا خشکی مربوط به یائسگی را درمان نماید.

لیزر های ترمیمی برای تمام زنان نمی‌تواند جایگزین پشتیبان‌های مکانیکی‌ که از طریق جراحی نصب می‌شود یا جایگزینی هورمونی شود، اما در زمان لزوم، گزینه مناسب جدیدی برای جوان‌سازی واژن در اختیار شما قرار می‌دهد که کم‌تهاجم‌تر بوده و بسیار مؤثر است.

بهترین متخصص زنان و زایمان اصفهان | لیزر های ترمیمی بیماری های زنان

مقایسه بین درمان لیزر و جراحی چگونه است ؟

در مقایسه روش جراحی برای تنگ کردن واژن با لیزر ؛ به چند نکته که بیشتر حائز اهمیت هستند اشاره می کنیم :

در روش جراحی برای تنگ کردن واژن علت گشادشدن واژن از بین نمی رود و متاسفانه ؛ دوباره با گشادشدگی و مشکلات واژن ، مواجهه خواهیم شد . عود کردن این مشکل دلیل بر ایراد روش جراحی و یا روش لیزر نیست ، بلکه مشکل گشادشدگی مجدد واژن ؛ به ساختار آناتومیک و بافت شناسی واژن مربوط است، و نه روشی که برای تنگ کردن واژن انتخاب شده است .

بافت واژن ؛ با گذر زمان و آرام آرام ، شل تر از گذشته می شود . البته هر چند تنگ کردن واژن با جراحی در ابتدا نتیجه خیلی خوبی دارد اما به این دلیل که قسمتی از بافت واژن برداشته میشود، که این برداشتن و حذف قسمتی از بافت واژن ؛ تکرار عمل جراحی برای تنگ کردن واژن را بسیار محدود می کند.

اقدام به جراحی برای تنگ کردن واژن محدودیت هایی برای زایمان طبیعی ،در آینده ، ایجاد می کند . در روش جراحی تنگ کردن واژن ، فقط ورودی واژن تنگ میشود ؛که یکی از عوارض این کار مقاربت دردناک است ، اما در روش لیزر، ورودی واژن ، دست نخورده باقی می ماند وتنگ کردن واژن در عمق واژن انجام می شود .

خدمات لیزر های ترمیمی ارائه شده زیر نظر دکتر نرگس علیان  : 

 

متخصص زنان و زایمان اصفهان 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به راهنمایی؟ پیام ارسال کنید