مزایای درمان با لیزر در زنان

بهترین متخصص زنان و زایمان اصفهان | لیزر جهت افزایش میل و لذت جنسی بانوان

مزایای کلی درمان با لیزر در زنان

علاوه بر عفونت‌های مکرر در زنان، بسیاری از زنان به خشکی و آتروفی واژن مبتلا هستند و یا ممکن است حتی رابطه جنسی با کیفیتی را تجربه نکنند، به طور کلی برای درمان لیزر در زنان مزایای وجود دارد:

  1. بهبود درد در برقراری رابطه جنسی: معمولا برخی از افرادی که به عفونت واژن مبتلا هستند، دخول دردناک در رابطه جنسی تجربه می‌کنند، اما پس از درمان عفونت واژن با لیزر، رابطه جنسی رضایت بخشی را تجربه خواهند کرد.
  2. کاهش خشکی واژن، خارش و عفونت واژن: معمولا آتروفی و خشکی واژن بعد از یائسگی زودرس می‌تواند تجربه دردناکی برای زنان باشد. از لیزر مونالیزاتاچ علاوه بر درمان عفونت واژن برای بهبود خشکی واژن و بهبود بی میلی جنسی هم می‌توان استفاده کرد.
  3. روشن سازی و جوان سازی واژن: همان طور که می‌دانید زایمان متعدد و افزایش سن باعث چروک و شل شدن واژن خواهد شد. لیزر علاوه بر درمان عفونت در روشن سازی واژن و جوان سازی آن تاثیر گذار است.
  4. درمان بی اختیاری ادرار
  5. افزایش اعتماد به نفس

متخصص زنان و زایمان اصفهان | روشن کردن پوست ناحیه تناسلی با لیزر


همراه ما باشید با مطالب جالب و خواندنی دکتر نرگس علیان متخصص زنان و زایمان اصفهان :


درمان عفونت واژن با لیزر

لیزر برای عفونت واژن یکی از بهترین و جدیدترین راهکارهای درمانی است. لیزر مونالیزا تاچ بهترین روش غیر دارویی و قطعی برای درمان عفونت زنان است. در این روش علاوه بر رفع کامل ترشحات، علائمی مانند سوزش، خارش و احساس درد در ناحیه تناسلی به طور کامل برطرف خواهد شد.

در اصل لیزر مونالیزا تاچ یک روش لیزر غیر جراحی است که با ایجاد سوراخ‌های بسیار زیر در ناحیه واژن، موجب تحریک بافت‌های اطراف واژن برای بازسازی و تشکیل سلول‌های جدید خواهد شد. به طور کلی از مزایای درمان عفونت واژن با -لیزر در زنان و زایمان کلینیک بانو می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  1. لیزر با افزایش روند بازسازی و بافت داخلی باعث هیدراته کردن محیط داخلی واژن خواهد شد.
  2. لیزر خاصیت اسیدی بودن واژن را بهبود می‌بخشد.
  3. درمان عفونت با لیزر به سلامت و عملکرد بهتر واژن کمک شایانی خواهد کرد.
  4. با ترشحات و رطوبت واژن افزایش پیدا می‌کند، در نتیجه خشکی واژن به طرز چشمگیری کاهش می‌یابد.

بهترین متخصص زنان و زایمان اصفهان | چند سال است که لیزر درمان گشادشدگی واژن ابداع شده است ؟

سوالات متداول در مورد درمان عفونت واژن با لیزر

برخی از مهمترین سوالات مطرح شده افراد در خصوص درمان عفونت واژن با لیزر به شرح زیر است:

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان عفونت واژن با لیزر معمولا برای هر شخص متفاوت است. گاها دیده شده که در یک جلسه هم بیمار نتایج فوق العاده‌ای از این روش درمانی گرفته است. بهتر است قبل از اقدام درمان با لیزر حتما با پزشک خود در این زمینه صحبت کنید.

آیا استفاده از لیزر در جهت درمان عفونت واژن عوارضی دارد؟
بسیاری از افرادی که به دکتر متخصص زنان مراجعه می‌کنند، بابت عوارض لیزر نگرانی‌های خاصی دارند. باید بگوییم که لیزر یک روش کاملا ایمن است و عوارض آن نسبت به فواید آن اصلا قابل مقایسه نیست و معمولا به عنوان کم خطرترین و بهترین روش درمانی و زیبایی زنان استفاده می‌شود. معمولا بعد از لیزر تورم و التهاب ایجاد خواهد شد که این موضوع کاملا طبیعی است و بعد از چند روز از بین می‌رود.

آیا برای رفع تیرگی واژن از لیزر می‌توان استفاده کرد؟
معمولا ۴۰ الی ۵۰ درصد تیرگی واژن با لیزر درمان می‌شود و این روش معمولا برای اکثر افراد نتایج خوبی به همراه داشته است.

دوره نقاهت بعد از درمان عفونت واژن با لیزر
درمان عفونت واژن با لیزر نیازی به بستری ندارد و سراپایی است. در این روش غیر تهاجمی دوره نقاهت کوتاه است و شما می‌توانید بعد از چند روز فعالیت‌های روزمره خود را انجام دهید.

مراقبت‌های بعد از لیزر واژن
بعد از درمان اگر احساس درد دارید بهتر است از داروهای مسکن استفاده کنید، همچنین بهتر است تا سه روز از انجام فعالیت‌های سنگین یا ورزش سنگین خودداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به راهنمایی؟ پیام ارسال کنید